{{ctrl.notification}}
خرید بلیط هواپیما خارجی_ قیمت بلیط پروازهای خارجی_پروازیاب24

خرید بلیط هواپیما خارجی! سفرهای خارجی این روزها حال و هوای خوبی ندارند! با شرایط اقتصادی و تورمی که دامن‌گیر شرکت های هواپیمایی و ایرلاین‌ها شده، خرید بلیط هواپیما خارجی بیشتر از قبل هزینه بر شده است و امروزه کمرنگ شدن صنعت گردشگری را به وضوح حس می کنیم. با این اوصاف هنوز هم می توانید با راه کارهایی که پیش روی شما می‌گذاریم، برای خرید بلیط پروازهای خارجی قیمت مناسب‌ اقدام کنید؛ با ما همراه باشید.

خرید بلیط هوایما خارجی-پروازیاب24

خرید بلیط هواپیما خارجی از ایرلاین های معتبر

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و صنعت هواپیمایی، بسیاری از مسافران مشتاق پرواز هوایی هستند و در این راستا ایرلاین های معتبری برای جذب مسافر بیشتر، با ارائه خدمات بهتر با همدیگر رقابت می کنند. ایرلاین های هواپیمایی خدمات رفاهی و سرگرم کننده‌ای همانند فیلم، اینترنت، موسیقی و... را برای مسافران فراهم می سازند تا در طول مسیر خسته کننده پرواز سرگرم شوند. همچنین ارائه خدمات فرودگاهی، مهماندار خوب، منوی غذایی مناسب و نوشیدنی های دلپذیر و خدمات بلیط پروازی از دیگر خدماتی هستند که برخی از خطوط هوایی برای بالا رفتن سطح کیفیت و متمایز بودن پرواز خود ارائه می دهند. در ایران بیش از ۲۵ ایرلاین خارجی فعال است که در ادامه به برخی از بهترین خطوط برای خرید بلیط هواپیما خارجی اشاره می‌ کنیم:

۱- هواپیمایی ترکیش (Turkish Airlines):

هو‌اپیمایی خارجی ترکیش در کشور ترکیه تاسیس شده است و اولین شرکت هواپیمایی در جهان با بیشترین جابجایی مسافر است. شما می توانید در فرودگاه امام خمینی در تهران به شهرهای آنکارا، استانبول، ازمیر بروید و همچنین از شهرهای تبریز، مشهد، شیراز و اصفهان برای مقصد استانبول مسافر جابجا می کند.

۲- هواپیمایی لوفت هانزا (Lufthansa):

این شرکت هواپیمایی در کشور آلمان تاسیس شده است و با بیش از ۷۰۰ فروند هواپیما از بزرگترین هواپیمایی اروپا محسوب می شود‌. تنها پرواز با ایرلاین لوفت هانزا از فرودگاه امام خمینی به مقصد فرانکفورت است.

۳- هواپیمایی قطر ایرویز (Qatar Airways):

این ایرلاین خارجی نیز با بیش از ۲۰۰ فروند هواپیما به بیش از ۱۵۰ مقصد جهان از فرودگاه دوحه در رفت و آمد است. شما می توانید از فرودگاه امام خمینی تهران، مشهد، شیراز و اصفهان از این خطوط هوایی به مقصد دوحه سفر کنید.

۴- هواپیمایی فلای دبی (Fly Dubai):

هواپیمایی فلای دبی نیز در سال ۲۰۰۸ در امارت شروع به فعالیت کرد و به بیش از ۹۵ مقصد در آسیا، اروپا و آفریقا در پرواز است. شما می توانید با هواپیمایی فلای دبی از شهرهای مشهد، شیراز و اصفهان به مقصد دبی پرداز داشته باشید.

۵- هواپیمایی گرجستان (Georgia Airlines):

خطوط هواپیمایی گرجستان با ۹ فروند هواپیما از بهترین خطوط هوایی گرجستان و شرکتی خصوصی ست که می توانید از فرودگاه امان خمینی تهران به تفلیس و باتومی پرواز داشته باشید. همچنین پرواز با هواپیمایی گرجستان از شهرهای تبریز و مشهد به شهر تفلیس فراهم است.

خرید بلیط هواپیما از ایرلاین های معتبر-پروازیاب24

خرید بلیط هواپیما خارجی مستقیم (بدون توقف)

پرواز مستقیم پروازیست که از زمان پرواز تا رسیدن به مقصد، با یک هواپیما و با یک شماره پرواز سفر می کنید. در پرواز مستقیم با اینکه مدت زمان پرواز طولانی تر و خسته کننده می شود ولی سریع تر و بدون وقفه به مقصد می رسید، همچنین در پرواز مستقیم مشکلاتی نظیر فرود در فرودگاه بین راهی، پرواز دوباره و جابجایی حمل بار وجود ندارد و بدون دغدغه و راحت سفری خوش را تجربه خواهید کرد. با مراجعه به سایت پروازیاب۲۴ به خرید بلیط هواپیما خارجی از تمامی ایرلاین های خارجی بپردازید، همچنین دارای اعتماد الكترونیكی از وزارت صنعت، معدن و تجارت است که لوگو آن در منوی اصلی سایت در پایین صفحه قرار دارد.

خرید بلیط هواپیما خارجی ترانزیت

در پروازهای خارجی گاهی کشور مقصد پرواز مستقیمی ندارد و شما باید بلیط ترانزیت یا بهتر بگم بلیط هواپیما با دو مقصد را تهیه کنید، در واقع دو پرواز با یک بلیط. در این پروازها شماره بلیط پرواز و هواپیما تغییر می کند ولی شما با توجه به توافقاتی که بین دو ایرلاین صورت می گیرد، با یک بلیط در کل مسیر پرواز خواهید کرد. بلیط های ترانزیتی یا دو مقصد با اینکه شاید در برخی موارد ارزان تر باشند ولی از نظر زمانی به صرفه نیستند و گاهی از نیم ساعت تا ۲۴ ساعت شما باید صبر کنید تا با پرواز بعدی حرکت کنید. همچنین اگر برای رسیدن به مقصد مورد نظر می بایست بلیط هواپیما ترانزیتی خریداری کنید؛ در جریان باشید که حتما ویزای کشوری که بین راه در فرودگاه آن توقف دارید را همراه داشته باشید؛ به این نوع ویزا، ترانزیتی گفته می شود. برای اخذ ویزای پروازیاب24 با ما تماس بگیرید.

قیمت بلیط پروازهای خارجی لحظه آخری-پروازیاب24

خرید اینترنتی بلیط هواپیما خارجی

امروزه با پیشرفت صنعت و تکنولوژی اینترنت، دنیای مجازی بیش از پیش گسترده تر شده است؛ به طوری که اگر حواستان نباشد ممکن است در آن غرق شوید! با این حال دنیای مجازی، بخصوص برای خدمات رسانی وب سایت هایی با ماهیت آژانس های هواپیمایی یک معجزه است؛ فرآیندی که علاوه بر افزایش کیفیت خدمات رسانی، کار خیلی از مسافران را راحت کرده است. اگر تا به امروز برای خرید بلیط هواپیما خارجی، روزها به آژانس های هواپیمایی مختلف سرکشی می کرده‌اید، دیگر با یک سیستم اندروید و مجهز به اینترنت، می توانید در کسری از زمان برای خرید بلیط هواپیما و دریافت خدمات دیگر آژانس ها نظیر رزرو هتل و ... اقدام کنید.

حتی در منزل، در حالی که در روی مبلمان نشسته اید و خودتان را به یک فنجان قهوه دعوت کرده اید هم، می توانید برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما خارجی اقدام کنید. مهم‌ترین مزیت خرید آنلاین از وب سایت هایی همچون پروازیاب24، خوداتکایی برای خرید بلیط است. با این روش می توانید خودتان لیست قیمت خرید بلیط هواپیما داخلی و خارجی را از ایرلاین های مختلف مشاهده و مقایسه کنید؛ بنابراین می توان روی انتخابی بهینه و برنامه ریزی شده، حساب کرد.

خرید بلیط هواپیما خارجی لحظه آخری

بلیط های لحظه آخری به بلیط های دقیقه ۹۰ گفته می شوند که ۲۴ ساعت قبل از پرواز توسط آژانس های هواپیمایی ارائه می شوند. خرید بلیط هواپیما خارجی لحظه آخری با توجه به گران بودن هزینه های سفر، این امکان را به شما می دهد‌ تا سفری ارزان را تجربه کنید. اگر در سفرهای خارجی محدودیت زمانی ندارید، می توانید برای خرید بلیط پروازهای خارجی لحظه آخری بمانید و سفری لذت بخش را تجربه کنید، البته به دلیل محدودیت زمانی در ارائه این نوع بلیط ها،  باید همیشه آماده سفر باشید.

خرید بلیط پروازهای خارجی لحظه آخری-پروازیاب24

خرید آنلاین بلیط هواپیما خارجی ارزان در پروازیاب۲۴

برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما خارجی با بهترین قیمت فقط کافیست وارد سایت پروازیاب24 شوید و از طریق تقویم قیمتی که پیش روی شماست، با وارد کردن مبدا و مقصد سفر، به لیست پروازها دسترسی پیدا کنید و با مقایسه قیمت ‌ها برای خرید بلیط پروازهای خارجی نمایید. همچنین در این سایت می توانید از بخش ارتباط با ما با کانترهای رزرو هتل در ارتباط باشید و محل اقامت خود را در هر جای دنیا رزرو کنید.  همچنین در پروازیاب۲۴ خرید بلیط هواپیما خارجی و داخلی، انواع تورهای مسافرتی، خرید بلیط قطار و حتی بلیط اتوبوس مهیاست، کافیست یکبار امتحان کنید.

date_range چهارشنبه 01 اردیبهشت 1400 remove_red_eye 1125 بازدید favorite_border 0 chat 0
بخش
شماره موبایل
شماره ثابت
کانال تلگرام
پرواز داخلی
09208704900
05131838
پرواز خارجی
09208704900
05131838
اتوبوس
09208704900
05131838
ویزا
09208704900
05131838
ثبت نظر
chat 0