{{ctrl.notification}}
خرید بلیط هواپیمای مشهد شیراز از پروازیاب 24

سفر به شیراز شهر پرآوازه و دیدنی ایران که در دنیا به زیبایی های اردیبهشتی معروف است قطعا مقصد بی بدیلی برای تفریح و گردش خواهد بود. پروازیاب 24 در این مقاله قصد دارد درباره خرید بلیط هواپیمای مشهد شیراز با شما همراهان همیشگی صحبت کند تا بهترین انتخاب را در این مسیر داشته باشید. این مسیر از جمله مسیرهایی است که ترافیک و شلوغی آن محدود به ایام خاص نیست که شاهد این مهم خرید بلیط هواپیمای مهشد شیراز است که بسیار پرطرفدار است. با پروازیاب 24 بمانید تا پیشنهاد خرید بهترین بلیط مشهد شیراز به شما داده شود.

خرید بلیط هواپیمای مشهد شیراز از پروازیاب 24

مسافت مشهد شیراز در سفر زمینی

برای رسیدن به شیراز از مشهد 3 مسیر به فاصله 1.354، 1416 و 1470 کیلومتر وجود دارد به طور میانگین 15 ساعت و 20 دقیقه زمان نیاز دارید تا از مشهد به شیراز بروید. در این زمان باید روح و جسم خود را آماده کنید تا با بهشت بی بدیل ایرانی روبرو شوید.  اما بنظر شما آیا پس از 15 ساعت و 20 دقیقه رانندگی یا طی مسیر زمینی بدون استراحت و تفریح:

  • نایی برای گشت و گذار در بدو ورود به شیراز می ماند؟
  • می توانید رسیده یا نرسیده سریع برنامه تفریحات خود را چک کنید از همان ابتدا، بازدید و گشت و گذار در شیراز را شروع کنید؟
  • می توانید بدون خستگی در بدو ورود به شیراز از تک تک لحظات سفر استفاده کنید؟

قطعا نشستن های طولانی در جاده، رانندگی بدون توقف و استراحت، استرس زا و کسل کننده است. قطعا پس از رسیدن به مقصد باید ساعاتی را به استراحت، خواب و یا دوش آب گرم اختصاص دهید تا جانی تازه کنید. پروازیاب 24 پیشنهاد می کند نگاهی هم به مزایای خرید بلیط هواپیمای مشهد شیراز بیاندازید تا مقایسه ای منصفانه و منطقی داشته باشیم و انتخاب را به خودتان واگذار کنیم.

خرید ارازن بلیط هواپیمای مشهد شیراز از پروازیاب 24

خرید بلیط هواپیمای مشهد شیراز

علاوه بر انچه که در بالا به مشکلات سفر زمینی مشهد شیراز اشاره شد می توان هزینه بنزین، استهلاک خودرو، وعده های غذایی بین راهی، خستگی راه، امکان تصادفات جاده ای، خرابی ماشین، صرف زمان و انرژی را هم به آن اضافه کرد که قطعا سفر کم هزینه ای را نخواهید داشت. در مقابل با خرید بلیط هواپیمای مشهد شیراز می توانید با خاطری آسوده چمد ان خود را ببندید و 2 ساعت قبل پرواز در فرودگاه شهید هاشمی نژاد حضور یابید. در زمان پرواز به گیت می روید و در هواپیما به صندلی رزرو شده راهنمایی می شوید.

بنشینید و از پنجره بیرون را تماشا کنید که چه دنیای کوچکی در زیر پایتان است و همه روزه چه مشغله ها و بحران هایی را در آن از سر می گذرانید. لحظات حضور در آسمان، از جمله لحظات نابی هستند که خود را جدا از زمین می بینید و در ساعاتی چند از تمام تعلقات و مادیات دور خواهید بود و در دل زیبایی های آسمانی و نور خورشید یا چشمک ستارگان غرق خواهید شد. این لحظات را دریابید و بدون هیچ گونه نگرانی در پرواز های ایمن مشهد شیراز لحظات شادی را سپری کنید.

با خرید بلیط هواپیمای مشهد شیراز از هرگونه استرس، چگونگی طی مسیر، استراحت، رفع خستگی و هزینه های اضافه به دور خواهید بود چرا که در بهترین ایرلاین های کشور حضور دارید و هر آنچه را که بخواهید با همراهی میهماندارن حرفه ای به شما ارائه خواهد شد. می توانید در صندلی خود لحظاتی را بخوابید، مطالعه کنید، موسیقی گوش کنید و با همسفران خود بیشتر آشنا شوید. شما مسافران گرامی میهمانان پروازیاب 24 هستید که تمام تلاش خود را می نماییم تا در ایجاد ناب ترین لحظات زندگی تان سهیم باشیم. از این رو در زمان سفر به شیراز بدون هیچ گونه تعللی خرید بلیط هواپیمای مشهد شیراز را انجام دهید که امنیت و آسایش سهم شما است.

خرید ارزان بلیط هواپیما از مشهد با پروازیاب 24

خرید ارزان بلیط هواپیمای مشهد شیراز

شاید آوازه خرید خرید ارزان بلیط هواپیمای مشهد شیراز را در  بلیط چارتری بسیار شنیده باشید که در سفرهای هوایی چقدر کارآمد و کم هزینه هستند. نکته ای را در زمان خرید این نوع بلیط های هواپیما در نظر داشته باشید قبل از خرید بلیط هواپیما مقایسه ای میان بلیط چارتر و سیستمی داشته باشید. زیرا در برخی مواقع قیمت بلیط سیستمی ارزان تر از چارتر است. در نظر داشته باشید بلیط های لحظه اخری نیز در تمام ایام سال برگ برنده نخواهند بود. در برخی مناسب ت ها و روز های سال در لحظات اخر نیز بلیط ها تغییری در قیمت ها نخواهند داشت پس در انتخاب تازیخ سفر ریسک نکنید. می توانید بلیط های سیستمی را برای مسافران کوچک و همراهان کودک و خود خرید نمایید. با این روش ها می توانید خرید ارزان بلیط هواپیمای مشهد شیراز را از پروازیاب 24 داشته باشید.

ایرلاین های فعال در مسیر مشهد شیراز

وجود ایرلاین های معتبر و خوشنام در مسیرهای هوایی نشان از اهمیت مسیر از وجوه مختلف دارد. برای خرید بلیط هواپیمای مشهد شیراز می توانید خرید را با ایرلاین های ایران ایرتور، ترکیش ایرلاینز، ایران ایر، زاگروس، کاسپین، قطر ایرویز، آسمان داشته باشید. همانطور که می بینید ایرلاین های معتبر داخلی و خارجی به دلیل پر تردد بودن این مسیر به خدمت گرفته شده اند تا هر آنچه از یک پرواز ایده آل در نظر مسافران است را در اختیار داشته باشند.

خرید ارزان بلیط هواپیمای مشهد شیراز از پروازیاب 24

کلاس های پروازی ایرلاین های مسیر مشهد شیراز

ایرلاین های مسیر مشهد شیراز پرواز را در اکونومی کلاس، بیزینس کلاس و فرست کلاس ارائه می نماید. می توانید با توجه به امکانات رفاهی و قیمت خرید بلیط هواپیما و خدمات مورد انتظار از پروازی ایده ال انتخاب داشته باشید. بهترین خدمات پرواز را از فرست کلاس دریافت خواهید کرد که قیمتی بالاتر از دیگر کلاس ها دارد که در مقابل، در رفاه و آسایش صد در صد مسیر را طی خواهید کرد. بیزینس کلاس نیز از امکانات خوبی بهره مند است که مانند فرست کلاس منو پذیرایی خاص خود را دارد، صندلی های قابل تنظیم و سیستم صوتی و تصویری اختصاصی برای مسافران دارد. اگر میخواهید این مسیر را با مناسب ترین قیمت طی کنید اکونومی کلاس را به شما پیشنهاد می دهیم. قطعا تجربه خرید بلیط هواپیمای مشهد شیراز از پروازیاب 24 را هرگز از یاد نخواهید برد.

معرفی فرودگاه بین المللی شهید دستغیب شیراز

ظرفیت پذیرش مسافر در این فرودگاه تا سقف 10 میلیون نفر است (1398) که در سال 1340 ساخته شد. مساحت 500 هکتاری آن متراز چشمگیری است که برای فرود و تیک آف هواپیما های مختلف ضروری است. امکاناتی نظیر پیشرفته ترین رادار، دومین مرکز کنترل هوایی کشور، دو باند پروازی آسفالت شده با طولی بیش از 4000 متر، دستگاه های ناوبری پیشرفته و هواشناسی، ارتباطات رادیویی قدرتمند، وجود بسیاری  از ایرلاین های معتبر برای انجام پروازهای داخلی و خارجی، سالن آمفی تئاتر، سالن VIP و CIP، هتل، کیوسک های اطلاع رسانی، مسجد، باجه ارز، ATM، خدمات ویژه ناتوانان جسمی، سالن ترانزیت، پارکینگ خودرو، فضای سبز، سالن تشریفات و غیره را در فرودگاه بین المللی شهید دستغیب شیراز شاهد خواهید بود.

در پرواز های دو مقصده برای گذراندن لحظات توقف بین دو پرواز می توانید تفریحات جالب و سرگرم کننده ای در این فرودگاه داشته باشید. به دلیل موقعیت گردشگری، سیاسی و اقتصادی که شیراز دارد، امکانات فوق دور از انتظار نیست. در صورتی که بخواهید به شهر برسید، وجود تاکسی، اتوبوس و مترو در حوالی فرودگاه دسترسی های همه جانبه را برایتان فراهم می آورد. از میان 6 خط مترو خط 1 شما را به شیراز می رساند. خط 2 و 3 نیز در دست ساخت است (1398).

هتل های و مراکز گردشگری شیراز

در صورتی که هدف از خرید بلیط هواپیمای مشهد شیراز گردشگری و تفریح باشد، پروازیاب به شما پیشنهاد می دهد از میان هتل چمران، هتل بزرگ شیراز، هتل هما، هتل زندیه، هتل الیزه، هتل پارس، هتل ارگ، هتل پرسپولیس، هتل رویال، هتل آپارتمان شمس، هتل پارک سعدی، هتل پارک شیراز، هتل آپارتمان جام جم، هتل پارسه و غیره انتخابی در خور داشته باشید.

خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل در شیراز با پروازیاب 24

برای رفتن به مراکز گردشگری و خرید لیستی را از قبل تهیه کنید تا در زمان سفر اولویت ها مشخص شده باشند. به طور خلاصه بازارهای مهم و پر مخاطب شیراز شامل بازار وکیل، بازار حاجی شیراز، مجتمع تجاری خلیج فارس، سرای مشیری شیراز، مجتمع تجاری زیتون فارس و مجتمع تفریحی گردشگری هامون است. همچنین در کنار آن می توانید سری هم به جاذبه های گردشگری بزنید که بهترین ها شامل عمارت کلاه فرنگی، پارک قلعه بندر، کلیسای شمعون غیور، کلیسای تجلیل مسیح قلات، خانه شاپوری، محله سنگ سیاه، کاروانسرای گمرک، آب انبار وکیل، باغ های تاریخی ارم، عفیف آباد، دلگشا، جهان نما و نارنجستان قوام، سعدیه، حافظیه، آرامگاه شاه شجاع، خواجوی کرمانی و کوروش کبیر و غیره است.

خرید اینترنتی بلیط هواپیمای شیراز از پروازیاب  24

انتخاب بلیط هواپیمای مشهد شیراز چه برای انجام ماموریت های کاری باشد و چه گردشگری، قطعا در زمان و هزینه های سفر بسیار به صرفه و مفید خواهد بود. پروازیاب 24 توصیه می کند در بیشتر سفر ها از مسیر های هوایی استفاده کنید، زیرا نه تنها کاهش هزینه ها را خواهید داشت، بلکه فرصت بیشتری برای انتخاب بهترین بلیط و برآورد هزینه های کمتر در سفر ( انتخاب اقامتگاه ارزان قیمت و نبود خرج و مخارج خودروی شخصی) را دارید.

سفر به سلامت

date_range چهارشنبه 04 دی 1398 remove_red_eye 3415 بازدید favorite_border 0 chat 0
بخش
شماره موبایل
شماره ثابت
کانال تلگرام
پرواز داخلی
09208704900
05131838
پرواز خارجی
09208704900
05131838
اتوبوس
09208704900
05131838
ویزا
09208704900
05131838
ثبت نظر
chat 0